TESLİMAT SÜRESİNİ KISALTMAK HAYAL DEĞİL GERÇEK !

Grup Finansman Planları

TESLİMAT TARİHİM
NASIL BELİRLENİR?

Planlarınızı En Kısa Sürede
Gerçekleştirin

Grup Finansman Planı’nı tercih ederek; ev, araba, iş yeri gibi ihtiyaçlarınız için gerekli finansmana, noter huzurunda gerçekleşen Teslimat Belirleme Organizasyonu sayesinde kısa sürede ulaşırsınız. Sizinle benzer ödeme planı oluşturan kişilerin de katılımıyla gerçekleşen Teslimat Belirleme Organizasyonu ile erken teslimat imkânına da sahip olabilirsiniz.

 • Finansman Tutarınıza
Karar Verirsiniz

  Finansman Tutarınıza Karar Verirsiniz

  Ev, araba, iş yeri satın almak gibi hangi amaçla finansmana ihtiyaç duyuyorsanız, ihtiyacınız olan tutara dilediğiniz gibi karar verebilirsiniz.

 • Peşinat Ödeyip
Ödemeyeceğinize Karar
Verirsiniz

  Peşinat Ödeyip Ödemeyeceğinize Karar Verirsiniz

  Peşinat ödeme zorunluluğunuz yok ancak istediğiniz tutarda peşinat ödeyerek hem teslim tarihinizi erkene çekebilir hem de vade süresini kısaltırsınız.

 • Aylık Taksitlerinize
Karar Verirsiniz

  Aylık Taksitlerinize Karar Verirsiniz

  Ev, araba ya da iş yeri satın almak için ihtiyacınız olan finansman tutarı ne olursa olsun taksitlerinizi kendiniz belirleyerek ödemelerinizi bütçenizi yormadan tamamlarsınız.

 • Kaç Kişilik Gruba Dahil
Olacağınız Belirlenir

  Kaç Kişilik Gruba Dahil Olacağınız Belirlenir

  Ev, araba ya da iş yeri satın almak için ihtiyacınız olan finansman tutarı ve aylık ödemelerinize göre sizinle benzer ödeme planına sahip kişilerle dahil olacağınız grup belirlenir.

 • Teslimat Belirleme
Gerçekleştirilir

  Teslimat Belirleme Gerçekleştirilir

  Dahil olduğunuz grup kapsamında noter huzurunda gerçekleşen Teslimat Belirleme Organizasyonu ile finansmanınızı teslim alacağınız en erken tarih kesinleşir.

whatsapp WhatsApp İletişim Hattı