ÖZGÜR ÖDEME PLANI HAYAL DEĞİL GERÇEK !

Bireysel Finansman Planı

ÖDEME PLANIMI
NASIL OLUŞTURURUM?

Siz Nasıl İsterseniz
Ödeme Planınız Öyle Olur!

Bireysel Finansman Planı; tamamen sizin tercihlerinizle şekillenen özgür ödeme planı oluşturma imkânıyla ev, araba, iş yeri satın almak amacıyla ihtiyaç duyduğunuz finansmana sizi en kısa sürede ulaştırır. Böylece, finansmanınızı teslim alacağınız tarihi en baştan siz belirlemiş olursunuz. Hatta farklı ödeme alternatifleriyle dilerseniz teslimat tarihinizi çok daha erkene de çekebilirsiniz.

 • Finansman Tutarı Size Bağlı

  Finansman Tutarı Size Bağlı

  Ev, araba, iş yeri satın almak gibi hangi amaçla finansmana ihtiyaç duyuyorsanız, ihtiyacınız olan tutara dilediğiniz gibi karar verebilirsiniz.

 • Peşinat Ödeyip
Ödememek Size Bağlı

  Peşinat Ödeyip Ödememek Size Bağlı

  Peşinat ödeme zorunluluğunuz yok ancak istediğiniz tutarda peşinat ödeyerek hem teslim tarihinizi erkene çekebilir hem de vade süresini kısaltırsınız.

 • Taksit Tutarı Size Bağlı

  Taksit Tutarı Size Bağlı

  Ev, araba ya da iş yeri satın almak için ihtiyacınız olan finansman tutarı ne olursa olsun taksitlerinizi bütçenize göre siz belirler, artan ya da sabit taksit avantajlarından faydalanabilirsiniz.

 • Ara Ödeme Tercihi
Size Bağlı

  Ara Ödeme Tercihi Size Bağlı

  İsterseniz ara ödeme yaparak hem teslim tarihinizi daha erkene çekebilir hem de taksitlerinizi daha çabuk bitirebilirsiniz.

 • Teslim Tarihi
Size Bağlı

  Teslim Tarihi Size Bağlı

  Teslim tarihiniz, bütçenize en uygun şekilde oluşturduğunuz özgür ödeme planınız kapsamında sizin tarafınızdan belirlenmiş olur.

whatsapp WhatsApp İletişim Hattı